TEKLİF AL REFERANSLAR
çizgi1
çizgi2
H

Wordpress Wordpress

Freelance Wordpress(özel tema, tema kurulum, tema düzenleme, kurulum, taşıma, içerik, eklenti, düzenleme, hosting vs.) işlerini profesyonel olarak yapıyorum.

Tema Kurulum Tema Kurulum

Bizden değil gittiniz başka yerden tema mı aldınız! Yazıklar olsun, ama yinede biz sizin yanınızdayız. Sizin için kurulum hizmetimiz de var. Hiç çekinmeye gerek yok direkt iletişime geçiniz.

Tema Düzenleme Tema Düzenleme

Yine!? Başka yerden tema aldınız. Düzenleyemiyorsunuz? Tamam, tamam. Biz buradayız yine. Satın aldığınız temayı istediğiniz şekli vermeye hazırız. Biz hep buralardayız.

Özel Tema Özel Tema

İşte bizim alanımız! Alanımızda uzmanız. Siz anlatın, sonra kemerinizi bağlayın ve sanat eserlerini bekleyin! Yanlış duymadınız. Websitesi arayüzü de artık bir sanat dalı. Sizi bu konuda en iyi şekilde temsil edeceğimize hiç şüpheniz olmasın!

Kurulum Kurulum

Wordpress kurulumuda yapmaktayız. Wordpressle hala tanışmadıysanız, geç kalmadınız. Alandınızı alın! Gerisi bizde. Siz rahat olun gerisi bizde!

Taşıma Taşıma

Hazır kurulu sisteminizi farklı bir sunucuya sizin için sırtımıza yükleyebiliriz. Hosting ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

İçerik İçerik

Google'da bilinir olmak için, yaptığınız işi en iyi şekilde anlatabilmelisiniz. Bu yüzden biraz emek, biraz alın teri gerekmekte. Hazırlayacağımız websitesine dilediğinizce içerik yazabilirsiniz.

Eklenti Eklenti

Size en uygun eklentileri tespit edip optimizasyonunu gerçekleştirebiliriz. Sizi dinliyoruz. Söz sizde.

Düzenleme Düzenleme

Var olan bir websiteniz var, sizi bu konuda çalıştığınız kişi/firma yarı yolda bıraktı? Biz varız merak etmeyin!

Hosting Hosting

En önemli konulardan biri, sağlam ve hızlı bir hosting için bize ulaşın. Geç açılan bir websiteniz olsun istemezsiniz herhalde? Google'da istemiyor.

İşler nasıl ilerliyor?
İşler Nasıl İlerliyor?
Teklif Al Tüm Referanslar
KAPAT X
Referanslar Hazır Site
TEKLİF AL