TEKLİF AL REFERANSLAR
çizgi1
çizgi2
H

Web
Tasarım
web tasarım

Freelance web tasarım (web arayüz, css, ui-ux, hazır site, responsive, mailing, içerik, hosting, düzenleme vs.) işlerini profesyonel olarak yapıyorum.

Web Arayüz Web Arayüz

Sektör genelinde fiyat bazındaki işlerde genelde hep aynı şablonlar sizde sıkılmadınız mı? Size özel tasarımlar ile kendinizi 'özel hissettirmek, şımartmak' istemez misiniz?

Html/Css Html/Css

Bu tanım size uzak gelebilir. Lakin tek kişiye/firmaya bağlı kalmadan 'açıklamalı kod satırları' ile basit düzenleme imkanı sunulmaktadır.

Kullanıcı Deneyimi UI/UX Kullanıcı Deneyimi (UI/UX)

Sosyal medyanın bu kadar fazla kullanılmasının nedeni! UI/UX yani arayüz tasarımı ne kadar basit olursa, genel kitlenizin sizi anlaması daha da kolaylaşır. Bu yüzden sizi dinleyerek son kullanıcınıza odaklanmaktayız. Kendinizi/Şirketinizi müşterilerinize anlatmanın en hızlı ve en anlaşılır yolunu tercih ediyoruz. Bu yüzden yanınızdayız!

Hazır Site Hazır Site

Kısıtlı bir bütçeye sahipsiniz lakin güzel bir websitesi istiyorsanız, size en uygun hazır şablonlarımızı isteğinize göre uyarlayabiliriz. Ne dersiniz?

Responsive Responsive

Artık, her bir cihaz için bir farklı görünüm gerekmekte, bunun için websitenizi tüm cihazlara uyumlu çalışabilecek şekilde kodlamaktayız. Müşteri kaybına son!

Mailing Mailing

Belirli aralıklarla güzel gözüken bilgilendirme maili göndermeyi düşünüyorsanız müşterileriniz güzel gözükmeniz şart! Bu yüzden size özel mailing tasarımıda yapıyoruz!

İçerik İçerik

Google'da bilinir olmak için, yaptığınız işi en iyi şekilde anlatabilmelisiniz. Bu yüzden biraz emek, biraz alın teri gerekmekte. Hazırlayacağımız websitesine dilediğinizce içerik yazabilirsiniz.

Düzenleme Düzenleme

Var olan bir websiteniz var, sizi bu konuda çalıştığınız kişi/firma yarı yolda bıraktı? Biz varız merak etmeyin!

Hosting Hosting

En önemli konulardan biri, sağlam ve hızlı bir hosting için bize ulaşın. Geç açılan bir websiteniz olsun istemezsiniz herhalde? Google'da istemiyor.

İşler nasıl ilerliyor?
İşler Nasıl İlerliyor?
Teklif Al Tüm Referanslar
KAPAT X
Referanslar Hazır Site
TEKLİF AL