TEKLİF AL REFERANSLAR
çizgi1
çizgi2
H

Mobil
Uygulama
Mobil Uygulama

Freelance Mobil Uygulama(hazır tasarım, özel tasarım, kullanıcı deneğimi(ui/ux), oyun, portal, haber, blog, emlak, ilan tasarımı vs.) işlerini profesyonel olarak yapıyorum.

Hazır Tasarım Hazır Tasarım

Kendi tasarımınız mı var? Size özel bir native/mobil yazılım talep ediyorsanız, sizi dinlemeye hazırız. Size özel kodlama ile size özel yazılım hizmeti..

Özel Tasarım Özel Tasarım

Bir projeniz mi var? Size özel bir native/mobil yazılım talep ediyorsanız, sizi dinlemeye hazırız. Size özel kodlama ile size özel yazılım hizmeti..

Kullanıcı Deneğimi (UI/UX) Kullanıcı Deneğimi (UI/UX)

Arayüz tasarımı ne kadar basit olursa, genel kitlenizin sizi anlaması daha da kolaylaşır. Bu yüzden sizi dinleyerek son kullanıcınıza odaklanmaktayız. Kendinizi/Şirketinizi müşterilerinize anlatmanın en hızlı ve en anlaşılır yolunu tercih ediyoruz. Bu yüzden yanınızdayız!

Oyun Uygulama Oyun Uygulama

Sizler içim mobil oyunlar tasarlıyoruz. Fikriniz var ise hayata geçiriyoruz. Hem IOS hem Android tabanlı oyunlarınızı yapabiliriz.

Portal Uygulama Portal Uygulama

Blog yerine daha geniş kapsamlı bir uygulama mı düşünüyorsunuz. Portal uygulamalarımız sizin isteklerinizi karşılamaya hazır.

Haber Uygulama Haber Uygulama

Sizde bir Hurriyet, Milliyet olmak istemez misiniz? Haber uygulamalarımız ile sizin yanınızdayız. Eksiğimiz yok fazlamız var! Hemde istediğiniz arayüz ile..

Blog Uygulama Blog Uygulama

Kendi bloğunuzu mobil uygulama olarak yayınlamak mı istiyorsunuz. Doğru adrestesiniz.

Emlak Uygulama Emlak Uygulama

Otoriter emlak uygulamalarına dükkan ödemesi yapmaktan bıkmadınız mı? Kendi mobil uygulamanızı düşünüyorsanız, biz anahtar teslim ofisinizi hazır edebiliriz.

İlan Uygulama İlan Uygulama

Sizde bir Sahibinden, Emlakjet olmak istemez misiniz? İlan uygulamarımız ile sizin yanınızdayız. Eksiğimiz yok fazlamız var! Hemde istediğiniz arayüz ile..

İşler nasıl ilerliyor?
İşler Nasıl İlerliyor?
Teklif Al Tüm Referanslar
KAPAT X
Referanslar Hazır Site
TEKLİF AL