TEKLİF AL REFERANSLAR
çizgi1
çizgi2
H

Web
Yazılım
web yazılım

Freelance Web Yazılım (özel yazılım, projeler, api, entegrasyon, sanal pos, e-ticaret, emlak/haber/ilan yazılımı vs.) işlerini profesyonel olarak yapıyorum.

Özel Yazılım Özel Yazılım

Bir projeniz veya iş akışınız var bunu hazır sistemler karşılayamıyor ise, veya siz özel bir yazılım talep ediyorsanız, sizi dinlemeye hazırız. Size özel kodlama ile size özel yazılım hizmeti..

Projeler Projeler

Bir projeniz var? Elimizden geldiğince yardımcı olabiliriz. Yeterki ülkemize bir altın yumurtlayan tavuk kazandıralım! Ne dersin? Fikirlerini "paylaş!"

Api Api

API ingilizce açılımı ile Application Programming Interface, Türkçeye çevrildiğinde Uygulama Programlama Arayüzü olarak tanımlanan kelimenin Türkçe kısaltılması ise UPA'dır. Google ve Facebook başta olmak üzere aktif olarak kullanılan birçok servis geliştiricilere yardımcı olmak için kendi üretmiş olduğu API'ler ile destek sunmakta ve daha iyi yazılımların meydana gelmesine yardımcı olmaktadır.

Entegrasyon Entegrasyon

Halihazırda ki sisteminize, farklı bir yazılımınızı ortaklaşa çalışmasını sağlayabiliriz. Aklınıza ne geliyorsa? Biz burdayız ve hazırız.

Sanal Pos Sanal Pos

Daha fazla müşteri kitlesine erişmek istemez misiniz? Ülkemizde artık 18 yaşını dolduran herkesin cebinde kredi kartı mevcut. Websitenize anlaştığınız bankanın Sanal Pos kurulumunu veya yazılım entegrasyonunu gerçekleştirelim.

E-Ticaret E-Ticaret

Mümkün olan en fazla kişiye ürünlerinizi ulaştırmanıza yardımcı olurken, müşterilerinize de eşsiz bir e-ticaret yazılım altyapısıyla, hem de isteğinize uygun arayüzler ile bu fikir bile muhteşem değil mi?

Emlak Yazılımı Emlak Yazılımı

Otoriter emlak sitelerine dükkan ödemesi yapmaktan bıkmadınız mı? Kendi dükkanınızı açmayı düşünüyorsanız, biz anahtar teslim ofisinizi hazır edebiliriz.

Haber Yazılımı Haber Yazılımı

Sizde bir Hurriyet, Milliyet olmak istemez misiniz? Haber sitesi yazılımımız ile sizin yanınızdayız. Eksiğimiz yok fazlamız var! Hemde istediğiniz arayüz ile..

İlan Yazılımı İlan Yazılımı

Sizde bir Sahibinden, Emlakjet olmak istemez misiniz? İlan yazılımımız ile sizin yanınızdayız. Eksiğimiz yok fazlamız var! Hemde istediğiniz arayüz ile..

İşler nasıl ilerliyor?
İşler Nasıl İlerliyor?
Teklif Al Tüm Referanslar
KAPAT X
Referanslar Hazır Site
TEKLİF AL