TEKLİF İSTEYİN

  YAPTIĞIM İŞLER TEKLİF AL
  [email protected]
  0535 326 49 23

  FreelanceWordpress

  Freelance Wordpress(özel tema, tema kurulum, tema düzenleme, kurulum, taşıma, içerik, eklenti, düzenleme, hosting vs.) işlerini profesyonel olarak yapıyorum.

  WORDPRESS ÖZEL TEMA TEMA KURULUM TEMA DÜZENLEME KURULUM TAŞIMA İÇERİK EKLENTİ DÜZENLEME HOSTİNG

  FREELANCE WORDPRESS

  YAPTIĞIM İŞLER TEKLİF AL

  Tema Kurulum

  Bizden değil gittiniz başka yerden tema mı aldınız! Yazıklar olsun, ama yinede biz sizin yanınızdayız. Sizin için kurulum hizmetimiz de var. Hiç çekinmeye gerek yok direkt iletişime geçiniz.

  Tema Düzenleme

  Yine!? Başka yerden tema aldınız. Düzenleyemiyorsunuz? Tamam, tamam. Biz buradayız yine. Satın aldığınız temayı istediğiniz şekli vermeye hazırız. Biz hep buralardayız.

  Özel Tema

  İşte bizim alanımız! Alanımızda uzmanız. Siz anlatın, sonra kemerinizi bağlayın ve sanat eserlerini bekleyin! Yanlış duymadınız. Websitesi arayüzü de artık bir sanat dalı. Sizi bu konuda en iyi şekilde temsil edeceğimize hiç şüpheniz olmasın!

  Kurulum

  Wordpress kurulumuda yapmaktayız. Wordpressle hala tanışmadıysanız, geç kalmadınız. Alandınızı alın! Gerisi bizde. Siz rahat olun gerisi bizde!

  Taşıma

  Hazır kurulu sisteminizi farklı bir sunucuya sizin için sırtımıza yükleyebiliriz. Hosting ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

  İçerik

  Google'da bilinir olmak için, yaptığınız işi en iyi şekilde anlatabilmelisiniz. Bu yüzden biraz emek, biraz alın teri gerekmekte. Hazırlayacağımız websitesine dilediğinizce içerik yazabilirsiniz.

  Eklenti

  Size en uygun eklentileri tespit edip optimizasyonunu gerçekleştirebiliriz. Sizi dinliyoruz. Söz sizde.

  Düzenleme

  Var olan bir websiteniz var, sizi bu konuda çalıştığınız kişi/firma yarı yolda bıraktı? Biz varız merak etmeyin!

  Hosting

  En önemli konulardan biri, sağlam ve hızlı bir hosting için bize ulaşın. Geç açılan bir websiteniz olsun istemezsiniz herhalde? Google'da istemiyor.