TEKLİF İSTEYİN

  YAPTIĞIM İŞLER TEKLİF AL
  [email protected]
  0535 326 49 23

  FreelanceWeb Yazılım

  Freelance Web Yazılım (özel yazılım, projeler, api, entegrasyon, sanal pos, e-ticaret, emlak/haber/ilan yazılımı vs.) işlerini profesyonel olarak yapıyorum.

  WEB YAZILIM ÖZEL YAZILIM PROJELER API ENTEGRASYON SANAL POS E-TİCARET EMLAK YAZILIMI HABER YAZILIMI İLAN YAZILIMI

  FREELANCE WEB YAZILIM

  YAPTIĞIM İŞLER TEKLİF AL

  Özel Yazılım

  Bir projeniz veya iş akışınız var bunu hazır sistemler karşılayamıyor ise, veya siz özel bir yazılım talep ediyorsanız, sizi dinlemeye hazırız. Size özel kodlama ile size özel yazılım hizmeti..

  Projeler

  Bir projeniz var? Elimizden geldiğince yardımcı olabiliriz. Yeterki ülkemize bir altın yumurtlayan tavuk kazandıralım! Ne dersin? Fikirlerini "paylaş!"

  Api

  API ingilizce açılımı ile Application Programming Interface, Türkçeye çevrildiğinde Uygulama Programlama Arayüzü olarak tanımlanan kelimenin Türkçe kısaltılması ise UPA'dır. Google ve Facebook başta olmak üzere aktif olarak kullanılan birçok servis geliştiricilere yardımcı olmak için kendi üretmiş olduğu API'ler ile destek sunmakta ve daha iyi yazılımların meydana gelmesine yardımcı olmaktadır.

  Entegrasyon

  Halihazırda ki sisteminize, farklı bir yazılımınızı ortaklaşa çalışmasını sağlayabiliriz. Aklınıza ne geliyorsa? Biz burdayız ve hazırız.

  Sanal Pos

  Daha fazla müşteri kitlesine erişmek istemez misiniz? Ülkemizde artık 18 yaşını dolduran herkesin cebinde kredi kartı mevcut. Websitenize anlaştığınız bankanın Sanal Pos kurulumunu veya yazılım entegrasyonunu gerçekleştirelim.

  E-Ticaret

  Mümkün olan en fazla kişiye ürünlerinizi ulaştırmanıza yardımcı olurken, müşterilerinize de eşsiz bir e-ticaret yazılım altyapısıyla, hem de isteğinize uygun arayüzler ile bu fikir bile muhteşem değil mi?

  Emlak Yazılımı

  Otoriter emlak sitelerine dükkan ödemesi yapmaktan bıkmadınız mı? Kendi dükkanınızı açmayı düşünüyorsanız, biz anahtar teslim ofisinizi hazır edebiliriz.

  Haber Yazılımı

  Sizde bir Hurriyet, Milliyet olmak istemez misiniz? Haber sitesi yazılımımız ile sizin yanınızdayız. Eksiğimiz yok fazlamız var! Hemde istediğiniz arayüz ile..

  İlan Yazılımı

  Sizde bir Sahibinden, Emlakjet olmak istemez misiniz? İlan yazılımımız ile sizin yanınızdayız. Eksiğimiz yok fazlamız var! Hemde istediğiniz arayüz ile..